Milujeme sklo a jeho tvárnost. Naším přáním je, aby naše výrobky dělaly radost v každém domově, a sklo si tak získalo pozornost, kterou si zaslouží. Sníme o tom, že vám zpříjemní čas strávený v oáze domova, a stanou se tak její harmonickou součástí.

Jsme Michaela a Tomáš, partneři v osobním i pracovním životě. Kromě jiného, nás pojí obrovská láska ke sklu a jeho výrobě. Když jsme před pár lety společně zavítali do sklárny, strávili jsme zde hodiny. Hlavou se nám neslo nespočet nápadů o tom co bychom chtěli tvořit. Cesta nás zavedla k vytvoření vlastního studia, které si klade za cíl pokračovat v rodinné tradici a budování jednoho z nejkrásnějších českých řemesel u nás.

VYRÁBÍME S ÚCTOU K ŘEMESLU V KAMENICKÉM ŠENOVĚ    VYRÁBÍME S ÚCTOU K ŘEMESLU V KAMENICKÉM ŠENOVĚ    VYRÁBÍME S ÚCTOU K ŘEMESLU V KAMENICKÉM ŠENOVĚ    VYRÁBÍME S ÚCTOU K ŘEMESLU V KAMENICKÉM ŠENOVĚ    VYRÁBÍME S ÚCTOU K ŘEMESLU V KAMENICKÉM ŠENOVĚ    VYRÁBÍME S ÚCTOU K ŘEMESLU V KAMENICKÉM ŠENOVĚ    
DESIGN
Nad designem strávíme vždy nejvíce času. Inspiraci čerpáme všude kolem, a tak se často stává, že plaveme v moři nápadů a nákresů. Z našich náčrtů se pak vítězný design dostane do rukou sklářů, kde prochází dlouhým procesem vzorovaní a zdokonalování jeho finální podoby.
VÝROBA
Naše výrobky jsou foukány ve sklárně s více než stoletou tradicí. Na místní huti dávají zkušení skláři výrobkům tvar i finální barevnou podobu. Zde však jejich cesta nekončí. Dále produkty putují vstříc dalším procesům napříč sklárnou, při kterých pracovníci produkt dokončují. Předtím než se výrobky dostanou k vám, věnuje se jim minimálně devět lidí.